Forum Dyskusyjne » Uwagi i propozycje

Komentarze od użytkowników

• 8 wpisy
    19 maja 2014 14:06:53 CEST
    Ponieważ stale staramy się ulepszać nasz portal RolnikON, cały czas prosimy Was o sugestie i propozycje zmian oraz udogodnień. Oto Wasze dotychczasowe komentarze:

1. Proponuje aby przy wpisywaniu zwierząt była możliwość nie tylko wpisywania przez urodzenie ale także kupno, a także możliwość wpisywania daty przybycia do stada innej niż urodzenia. (Dorota)

2. Przeszkadza mi brak możliwości sortowania pól wg np powierzchni. (Kamil)

3. Powinno byc podsumowanie nakladów jakie juz ponieslismy na dane pole. (Adam)

4. Bardzo interesuje mnie czy jest taka możiwość aby do konta przypisać admina, magazyniera, kierownika gospodarstwa, którzy mieli by swoje uprawnienia, ewentualnie jakiś rejestr zdarzeń żeby było wiadomo kto wprowadził dane zabiegi/zakupy/fakturę. ponadto do kosztów dodałbym koszt pracownika. (Adam)

5. Kolejną rzeczą jest to czy możemy np. przy sprzęcie New Holland z pługiem dodać wartość mth, wtedy nie potrzebował bym innych danych o koszt mth ustalę sobie na podstawie normy paliwa wnagrodzenia itp. (Adam)

6. Powinna byc opcja wyłączenia nieużywanych ikon z lewej strony na stronie głównej np hodowla świń. (Anonomiwy użytkownik)

7. Dokladnosc powierzhni pola po przecinku, a nie zaokraglenia do pelnych liczb. (Anonimowy użytkownik)

8. Rodzaj prowadzonej uprawy na danej dzialce
    Stwozenie przy dzialce zakladek takich jak: siew, nawozenie, ochrona roslin
    Mozliwosc wyboru kierunku gospodarstwa np. produkcja roslinna , zwierzeca, roslinna i zwierzeca, itp. Anonimowy użytkownik
    • 4 wpisy
    19 maja 2014 17:07:00 CEST
    Ja proponuje zrobić sygnalizacje agrofagów, mi by sie bardzo przydało.
    • 8 wpisy
    11 czerwca 2014 14:55:13 CEST
    Hej Piotrek! Mamy świetną wiadomość :) Wprowadziliśmy ostatnio do systemu właśnie narzędzie sygnalizacji agrofagów. Wystarczy, że wprowadzisz swoje pola razem z opisem powiatów, w których się znajdują oraz wprowadzisz w ustawieniach swój numer telefonu, a będziesz mógł dostawać powiadomienia o zagrożeniach agrofagami na telefon i maila.

Daj nam znać, co myślisz o takim narzędziu oraz czy masz jakieś uwagi!
    • 7 wpisy
    12 czerwca 2014 15:25:48 CEST
    sygnalizacja fajna rzecz, niby to tylko możliwe zagrożenie, ale zawsze warto zajrzeć na pole - ja już na przykład dzisiaj dostałem smsa z rana, akurat w drodze do roboty - dobry czas !!
    • 11 wpisy
    17 czerwca 2014 14:14:45 CEST
    a może by tak wprowadzić możliwość dodawania wielu stad? ja mam pod gospodarstwem zarejestrowane 3 numery stad - różne dla świń i 2 stad bydła i nigdzie nie mogę tego w systemie uwzględnić
    • 2 wpisy
    29 grudnia 2014 12:08:30 CET
    Cześć Janek, uwzględniliśmy Twoją opinie i w dziale "Zarządzanie kontem" w zakładce "Stado" jest opcja aby dodać większą ilość stad. Poza tym poprawiliśmy wygląd i funkcjonalność KRB aby użytkowanie jej było łatwiejsze i wymagało jak najmniej czasu. Poniżej udostępnimy link z filmem na którym jest omówiony sposób korzystania z KRB.

https://www.youtube.com/watch?v=-ZGaXfTGmtk

Pozdrawiamy

Zespół RolnikONa